Vánoce nám klepou na dveře, ale mnozí z nás se i přes tyto svátky a po nich snaží udržet v kondici a nepřestávají sportovat. Správné stravování je často probírané téma, ale zapomínáme na pitný režim a s ním spojené doplňování minerálních látek.

Nejde jednoduše doporučit kolik a jak by jste během sportu měli pít, ale všeobecně platí, že čím více se potíte, tím více by jste měli pít. Například běžci i cyklisté se přesunují na trenažéry do uzavřených místností a potivost se zvyšuje, nebude stačit jen voda, ale vhodné jsou nízkoenergetické nápoje ve formě elektrolytů.

Jeden z nejdůležitějších je sodík. Sodík získáváme nejen z kuchyňské soli a potravin, ale právě i ve sportovních nápojích jako je SPONSER ELECTROLYTES.

Obsahuje sodík, draslík, hořčík, vápník, chlorid a zinek. Na jednu porci má méně než 10 kalorií! Je vhodný i pro ty, kteří se snaží redukovat nebo nabírat svalovou hmotu a zlepšit vytrvalost.

Jedna šumivá tableta stačí na 500-750 ml vody, neobsahuje lepek ani laktózu a má velmi příjemnou chuť.

Mezi sportovci je užívání elektrolytů během zimních měsíců efektivní a žádoucí. Proto má SPONSER ELECTROLYTES úspěch díky svému složení a praktickému balení, které můžete nosit při sobě třeba ve sportovní tašce. Nemusíte nic měřit ani odsypávat, šumivá tableta se jednoduše rozpouští a nezůstává usazená na dně sportovní láhve.

Líbil se Vám článek? Okomnetujte ho :)