Sponser je, byl a bude ověřená švýcarská kvalita

V dnešním článku jsem se rozhodla vám představit značku Sponser, která je mým hlavním partnerem ve sportovní výživě.  

Sponser je vysoce kvalitní, profesionální řada výživových doplňků s příjemnou chutí a lehkou stravitelností. Již více jak dvacet let se zaměřuje na optimalizaci výkonu sportovců a spolupracuje s uznávanými atlety a výživovými odborníky. Jejich sportovní nápoje neobsahují agresivní kyseliny a ocení je i velmi citliví uživatelé. Jsou držiteli mezinárodně uznávané certifikace FSSC 22000 (Food Safety Management System Certification), která zaručuje bezpečnost potravin.

Protože jde o naše zdraví, velmi pečlivě jsem všechny produkty testovala i sama na sobě, abych ještě lépe dokázala poradit klientům. O zajímavé zkušenosti z praxe se s vámi budu dělit nejen já, ale i naši čeští sportovci, kteří Sponser používají.  Praxe je vždy zajímavější než návod na etiketěJ

Na závěr se zmíním, že žádné tabletky nejsou bez tvrdého tréninku a vyvážené stravy stoprocentně zaručená cesta k vítězství. Setkávám se s případy klientů, kteří by chtěli změnit svůj životní styl, ale jsou líní a často se vymlouvají. Na druhé straně jsou i tací, kteří velmi poctivě trénují, zatěžují své tělo, ale zapomínají tankovat kvalitní zdroje energie a regenerují jen ve spánku. Vždy je důležité si určit svůj cíl a nebát se změn.  Ráda se stanu vaším průvodcem na cestě za úspěchem ve výživě!

Líbil se Vám článek? Okomnetujte ho :)