Je to několik týdnů, co jsem se rozhodl pro značku Sponser a nyní vám napíšu, proč. Nikdy jsem nebyl velký fanoušek nějakých doplňků stravy a bral je jako nutné zlo. Střídal jsem různé osvědčené a známé značky na našem trhu a nikdy mě nic moc neuchvátilo.

Na Sponser jsem narazil poprvé v lednu na závodech Spartan Race Czech Republic a až na závodech v Koutech jsem se rozhodl oslovit Blanka Slavíková, aby mi poradila se stravou, protože to byla má největší slabina, přiznávám. Ona sama mi k tomu doporučila vyzkoušet doplňky Sponser a vysvětlila mi o co jde. Má první otázka byla, v čem je to jiné, než ostatní značky. Dostal jsem přednášku, ze které mi celkem spadla brada a rozhodl jsem se to vyzkoušet. Sponser nepotřebuje žádnou velkou reklamu, ale má výsledky. Jde o prvotřídní švýcarskou technologii a samotné doplňky pomáhají posunout váš výkon v tréninku a udržují tělo svěží. Vše pochopitelně bez zakázaných látek.

Nevím, zda jde nyní o placebo efekt, nebo to opravdu funguje. Podle Blanky to poznám, až za několik měsíců, ale už nyní se cítím lépe. A mnohem lépe jsem se cítil i v posledních dvou závodech v Gdaňsku a Nitře. Náhoda? Kdo ví.

Rozhodl jsem se vám postupně představovat produkty, které užívám. Naposledy jsem byl z nadšený z tohoto Recovery shake. O víkendu jsme naběhali 45 km v horách s převýšením 1600 m. Po každém běhu jsem dopřál tělu tento nápoj. Sacharidy, kvalitní bílkoviny, vitamíny a minerály, které zajišťují normální regenerační proces po sportovním výkonu. Navíc v lahodné banánové příchuti smíchané s mlékem. Druhý den jsem se prostě cítil tak dobře, že jsem mohl i po velké zátěži trénovat dál.

Vím, že to není jen o tomto nápoji, ale když k tomu přidáte správnou stravu a dobrý spánek, výsledky se dostaví mnohem rychleji. Navíc tělo dostane přesně to, co potřebuje. Ano, já, ne příliš velký příznivec doplňků stravy, jsem z Recovery Shake nadšený!

Dnes mi dorazily gely na závod, tak vám po Valče napíši o nich, rozhodně si je vezmu na Super. Kopcovitý terén dá zabrat. Pokud chcete taky Sponser vyzkoušet, doporučuji Sponserfood.cz. Kdybyste chtěli menší slevu na produkty, ozvěte se mi. Nicméně v prvé řadě doporučuji poradit se s Blankou, která je odbborníkem na svém místě.

#aroo #klukzkutnehory #sponserfood #quality#sponser #recoveryshake

Líbil se Vám článek? Okomnetujte ho :)